HAKKIMIZDA


İhsan-et Vakfı Hakkında

Ihsan-et yardım kuruluşu, topladığı yardımları, muhtaçlara ulaştırmakta gönüllülük esasına uygun köprü vazifesi görür.

İhsan-et kurumunda ücretle çalışan hiç kimse yoktur. Gerçek ihtiyaç sahibeleri dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, renk, dil, din ayırmaksızın yardımlar imkanlar nispetinde kendilerine iletilir.

Temel Değerlerimiz: İnsan Hakları Evrensel Beyannamesinde belirtilen, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı olmak, Her çeşit aşırılıktan uzak ve orta yolda bulunmak, Faaliyetlerimizi genel ahlak kurallarına uygun yürütmek, Demokratik sisteme bağlı olmak, Hoşgörü ve çalışkanlık üzere olmak, hayata bakış esaslarımızdır.

HAKKIMIZDA

EKİBİMİZ

HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ!

VAKFIMIZLA İLGİLİ BAZI BİLGİLER

Dünya çapında ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz!

  • Vizyonumuz

    Derneğimiz, mazlum ve mağdur coğrafyalarda kullanılmayan imkânları harekete geçirerek insanların kendi ayakları üzerinde durmasına katkı sağlamak, Vatandaşlarımıza ve tüm insanlara sosyal ve kültürel alanlarda faydalı olmak. Muhtaç ve mağdurlara insani yardım ulaştırarak onlara onurlu bir yaşam sunmak. Veren el ile alan el arasında köprü olmaya çalışmak.

  • Misyonumuz

    Derneğimiz, Peygamber Efendimiz (aleyhisselam)’in “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” sözünden hareketle mazlum ve mağdur insanlara, yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine gıdadan eğitime, sağlıktan barınmaya birçok alanda yardım götürme misyonuyla çalışmalarını yürütmektedir.