Başkanın Mesajı


Muhterem gönül dostlarımız,

Ihsan-et 2008 yılında “İnsanların Hayırlısı İnsanlara Faydalı Olandır” hadisi-i şerifini kendisine rehber edinerek milletimize hizmet etmek isteyen, inanmış kişiler tarafından kuruldu.

Ramazan ayında siz değerli hayırseverlerimizin katkılarıyla yurt içinde ve yurt dışında onlarca ülkede binlerce kişiyi iftar sofralarında ağırlıyoruz.

Kurban zamanında vekâleten yaptığımız yurt içi ve yurt dışı kesimlerde, özellikle Afrika’daki Müslümanların bizleri sabırsızlıkla nasıl beklediklerini görüyor ve her yıl bu hizmetlerimizin daha da artması için çalışıyoruz.

Siz değerli gönül dostlarımıza; bağışlarınızı, fakir ve ihtiyaç sahibi kimselere ulaştırmak hususunda bizlere duyduğunuz itimat için Ihsan-et Yardim Kurulusu çalışanları ve şahsım adına teşekkür ederim.

Selam ve hürmetlerimle . . .

Başkanın Mesajı

EKİBİMİZ

HEP BİRLİKTE ÇALIŞIYORUZ!

VAKFIMIZLA İLGİLİ BAZI BİLGİLER

Dünya çapında ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz!

  • Vizyonumuz

    Derneğimiz, mazlum ve mağdur coğrafyalarda kullanılmayan imkânları harekete geçirerek insanların kendi ayakları üzerinde durmasına katkı sağlamak, Vatandaşlarımıza ve tüm insanlara sosyal ve kültürel alanlarda faydalı olmak. Muhtaç ve mağdurlara insani yardım ulaştırarak onlara onurlu bir yaşam sunmak. Veren el ile alan el arasında köprü olmaya çalışmak.

  • Misyonumuz

    Derneğimiz, Peygamber Efendimiz (aleyhisselam)’in “İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır.” sözünden hareketle mazlum ve mağdur insanlara, yetim ve öksüzlere, ihtiyaç sahiplerine gıdadan eğitime, sağlıktan barınmaya birçok alanda yardım götürme misyonuyla çalışmalarını yürütmektedir.