Zambiya'da kalplere umudun filizleri atıldı

17.01.2024

Zambiya'da kalplere umudun filizleri atıldı

Ihsanet.org Yardım Derneği, sevgi ve dayanışmanın gücünü, Zambia'nın başkenti Lusaka'da hissettirdi. Sizlerin destekleriyle gerçekleştirdiği projelerle, çocukların yüzlerini gülümsetmeye devam ediyor.

Zambia'nın kalbinde, Lusaka şehrindeki  Ihsanet.org tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında çocuklar unutulmaz bir gün yaşadı. Dernek, sadece maddi yardımla kalmayıp, aynı zamanda manevi destekle de çocukların hayatlarına dokunuyor.

Ekibimiz, medresede dini eğitim alan minik yavrulara sevgi dolu elleriyle sıcak yemekler dağıttı. Bu özel gün, hem karnı aç çocukları doyurmanın mutluluğunu yaşamamıza hem de onlara dayanışma ve sevgi dolu bir atmosfer sunmamıza vesile oldu.

Ayrıca, Ihsanet.org, çocuklara Kur'an-ı Kerim dağıtarak onların dini bilgilerini güçlendirmeyi amaçladı. Bu vesileyle, çocukların hem bedensel hem de ruhsal ihtiyaçlarına dokunarak, onların hayata daha güçlü ve umut dolu bakmalarına katkı sağladık.

Bu anlamlı projede yer alan tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyoruz. Sizlerin destekleriyle, daha nice çocuğun yüzünü güldürmeye ve hayatlarına dokunmaya devam edeceğiz. Ihsanet.org olarak, sevgi ve yardımlaşmanın sınırları aşarak, dünyanın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam edeceğiz.

Yorum Yap