Mangochi'de Umutlar yeşeriyor

05.12.2023

Mangochi'de Umutlar yeşeriyor

Gücümüzü, sevgimizi ve iyilik duygularımızı bir araya getirerek yola çıktık. İnsanların yüreklerine dokunmak, sevgiyle sarılmış bir yardım elini uzatmak amacıyla Malavi'nin Mangochi iline ulaştık. Ihsanet.org olarak, kalbimizdeki sevgi ve insanlık duygularıyla donattığımız yardım severlerimizin destekleriyle, Mangochi'deki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize umut olduk.

Çonbar Medresesi ve Hz. Ömer Medresesi'nin kapılarını aralayarak Kur'an-ı Kerim, cüz ve kitapları, ilim yolunda adım atan genç zihinlere ulaştırdık. Her bir sayfa, geleceği aydınlatan bir mum gibi parlamaya başladı.

Yardım severlerimizin gönderdiği zekatlar, çocukların yüzlerine tebessüm getirdi. Ihsanet.org'un çabalarıyla, bu masum yüreklerin ihtiyaçlarına cevap verdik. Zekatlar, açlıkla mücadele eden çocuklara umut oldu. Onlara sadece gıda değil, aynı zamanda sevgi ve güven dolu bir gelecek sunduk.

Bu anlamlı yolculukta, Ihsanet.org ailesi olarak birlikte yürüdük. Yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz. Her bir bağış, her bir dua, yolumuzu aydınlatan birer yıldız gibi parlıyor. Birlikte, sevgiyle, umutla ve yardımla dolu nice güzel anılar biriktireceğimizden eminiz. Siz de bu güzel yolculuğa katılmak isterseniz, bize katılın, elbirliğiyle daha fazla hayata dokunalım. Çünkü Ihsanet, iyilikte birlik, umutta güç demektir.

Yorum Yap