Afrika'nın Kalbinde Bir Işık

25.11.2023

Afrika'nın Kalbinde Bir Işık

Sevgili Dostlar,

Bugün, kalbimizi sevgi ve umutla dolduran bir anı paylaşmak istiyoruz. Biz, Ihsanet olarak Afrika'nın ucra köşelerine umudu taşıyan bir misyonun parçası olarak, bugün yine bir iz bıraktık. Bu iz, binlerce masum çocuğun hayatına dokunacak ve onları aydınlatacak Kur'an-ı Kerim'i onlara ulaştırdık.

Afrika'nın derinliklerine uzanan bu yolda, çocukların yüreklerine umut tohumları ekmek için yola çıktık. Gözlerindeki ışığı görmek, sevgi dolu elleriyle bizlere sarılmak, o güzel anlara tanıklık etmek bizi mutlu etti.

Bugün, kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'i onlara ulaştırarak, bilgi ve huzurun kapılarını aralamaya bir adım daha yaklaştık. Çocuklarımıza, hayatın zorluklarına karşı güçlü durmalarını sağlayacak bir sevgi dolu bir rehber hediye ettik. Umuyoruz ki kutsal kitabımız onların hayatlarını anlamla dolduracak ve onlara içsel bir güç kazandıracak.

Bu anlamlı yolculuğumuzda bize destek olan herkese teşekkür ederiz. Sizlerin bağışları ve yardımları olmadan başarmazdık. Sizlerin sevgisi ve desteği, çocuklarımızın yüreklerine umut tohumları ekmemize olanak sağladı.

Sevgiyle kalın,

İhsanet.org Ailesi

Yorum Yap